کارناوال - راهنمای سفر

موزه ملی هنر آذربایجان در باکو

آذربایجان، باکو، میدان آزنفت، خیابان نیازی

مدت پیشنهادی بازدید

3 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 10:00 صبح تا 18:00

شماره تماس

هزینه

10 منات آذربایجان(129,000تومان)

هزینه کودکان

5 منات آذربایجان(64,000تومان)

آشنایی با موزه ملی هنر آذربایجان در باکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

موزه ملی هنر آذربایجان در باکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

موزه ملی هنر جمهوری آذربایجان، بزرگترین موزه هنر در کشور آذربایجان است که در سال 1936 در شهر باکو پایه گذاری شد. این موزه در سال 1943، نام رستم مصطفی‌یف را به خود گرفت که یکی از هنرمندان تئاتر و طراحان صحنه در آذربایجان است. موزه هنر از دو ساختمان جداگانه تشکیل شده است و در مجموع، 15 هزار اثر هنری در این دو ساختمان نگهداری می شود. 3000 نمونه هنری در 60 اتاق موزه به نمایش درآمده اند و 12 هزارتای دیگر از این آثار در انبار قرار دارد. البته طی دوره های زمانی مختلف، آثار داخل موزه، با نمونه هایی که داخل انبار هستند عوض می شوند تا اینگونه، بتوان اشیای بیشتری را به نمایش درآورد و موزه همیشه برای بازدیدکنندگان جذاب باقی بماند. در این موزه هم آثارهنری قدیمی را می بینید و هم انواع مدرن کارهای هنری به چشم تان می خورد؛ برای همین است که کارشاسان، این موزه را جایی برای مرور تاریخ هنر می دانند.

انتشار

17 فروردین 1398

به روز رسانی

27 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

موزه ملی هنر آذربایجان در باکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست