کارناوال - راهنمای سفر

موزه هنرهای معاصر باکو

آذربایجان، باکو، خیابان یوسف سافاروف

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 11:00 ظهر تا 20:00

شماره تماس

هزینه ورودی

5 منات آذربایجان(64,000تومان)

آشنایی با موزه هنرهای معاصر باکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

موزه هنرهای معاصر باکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

موزه هنرهای معاصر باکو، بر روی آثاری تمرکز دارد که در نیمه دوم قرن بیستم ساخته شده اند. در این موزه بیش از 800 اثر از نقاشان و مجسمه سازهای آذربایجانی به چشم می خورد و به ویژه به آثار آوانگارد (Avant-garde) متعلق به دهه های 1960 و 1970 در این موزه توجه خاصی شده است؛ آثاری که ماهیتی تجربی، رادیکال یا نوآورانه دارند. همچنین در این موزه نمونه های هنری از هنرمندان خارجی و بین المللی مانند سالوادور دالی، پابلو پیکاسو و مارک شاگال نیز نگهداری می شود. هر از چندگاهی هم در این موزه، نمایشگاه های عکس برپا می شود که آثار به نمایش در آمده در آن ها متعلق به عکاسان شناخته شده آذربایجان هستند. 

موزه هنرهای معاصر باکو شامل بخش هنرهای زیبای کودکان، سالن تماشای کلیپ، کافه، رستوران، سالن اختصاصی برای نمایش خصوصی آثار هنری، کتابخانه و کتابفروشی می شود. 

*متاسفانه بسیاری از بازدیدکنندگان موزه هنرهای معاصر باکو، با در بسته مواجه می شوند و اطلاعات درستی درباره بازدید از این موزه وجود ندارد. بنابراین در حین بازدیدتان از این مکان، مساله مذکور را در نظر داشته باشید. 

انتشار

22 اسفند 1397

به روز رسانی

26 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

موزه هنرهای معاصر باکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست