کارناوال - راهنمای سفر

کلیسای سن کلمنته رم

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

هزینه:
10 یورو(142,000تومان)
ساعت دسترسی:
امروز چهارشنبه صبح 9:00 تا 12:30, شب 15:00 تا 18:00
مدت زمان پیشنهادی:
1 تا 2 ساعت
آدرس:
ایتالیا، رم، خیابان لابیکانا، کلیسای سن کلمنته

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

این کلیسا را به افتخار سنت کلمنته، سومین پاپ بعد از پاپ سنت پیتر معروف، نام گذاری کردند. این عبادتگاه مخصوص پیروان کاتولیک روم ساخته شد. از مهم ترین ویژگی های اینجا می توان به بازسازی های مکرری اشاره کرد که در طی سال های گوناگون روی آن انجام دادند. تعداد مرمت های این ساختمان آن قدر زیاد بوده که باستان شناسان کلیسای سنت کلمنته را به سه بخش یا لایه مختلف تقسیم کرده اند؛ به این معنا که در طول هر نوع بازسازی، سبک و سیاق کلیسا نیز به کل تغییر کرده است.

در حال حاضر عقیده بر آن است که در نخستین قرن میلادی این مکان خانه یکی از اهالی رم بود، سپس در قرن دوم به یک معبد تغییر ماهیت داد و در قرن چهارم میلادی به یک کلیسا تبدیل شد. با همه این تفاصیل عبادتگاهی که حالا آن را می بینیم حاصل بازسازی کاملی است که در قرن دوازدهم میلادی انجام شد.

اگر این مکان را برای گشت و گذار انتخاب کنید، تماشاگر تغییر سبک هنر و معماری در قرون مختلف خواهید بود. نقاشی هایی در این کلیسا به چشم می خورند که متعلق به قرن پانزدهم یا حتی بیست و یکم هستند. اگر کمی به معماری و تاریخ ایتالیا علاقه مند باشید، بدون شک اوقات خوشی را در این کلیسا سپری خواهید کرد.

انتشار

10 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.