بلوار باتومی

گرجستان، باتومی ، خیابان نیکولز براتاشویلی، بلوار باتومی

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه‌شنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با بلوار باتومی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

بلوار باتومی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

یکی از جاذبه هایی که در سفر به باتومی گشت و گذار در آن را نباید از دست بدهید بلوار باتومی است؛ پیاده‌راهی 6 کیلومتری که با انواع و اقسام دیدنی ها و تفریحات به خوبی شما را سرگرم می کند. از تفریحات محبوب این بلوار می توان به پیاده روی و دوچرخه سواری اشاره کرد. در شمال بلوار، مرکز کرایه دوچرخه باتوم ولو (Batumvelo) وجود دارد که می تواند انتخاب خوبی برای گردش در بلوار باشد. نیمکت هایی هم در مسیر وجود دارد که که به شما فرصت می دهند برای دقایقی بنشینید و از مناظر زیبای دریا و شور و نشاط مردم لذت ببرید. اطراف بلوار باتومی هم تعداد زیادی کافه و رستوران به چشم می خورد که هر رهگذری را برای شکم گردی وسوسه می کنند. 

البته جذابیت های بلوار باتومی به این موارد ختم نمی شود. با قدم زدن در این بلوار، می توانید از چند جاذبه مشهور شهر دیدن کنید. در شمال شرقی مسیر، یک چرخ و فلک بزرگ نصب شده و همینطور، برج 145 متری الفبا هم در همین حوالی قرار دارد. کمی جلوتر، مجسمه 7 متری علی و نینو به چشم می خورد؛ این دو شخصیت الهام گرفته از یک رمان عاشقانه به همین نام هستند. بهترین زمان برای تماشای این مجسمه، بعد از فرا رسیدن شب در بلوار باتومی ست. 

بلندترین برج شهر را هم در همین بلوار خواهید دید؛ یک سازه 200 متری با نام برج باتومی که یک شگفتی در خود دارد. در نمای این برج یک چرخ و فلک ساخته شده است که توجه هر کسی را به خود جلب می کند.

اگر سری به جنوب بلوار بزنید یک دریاچه مصنوعی نیز به چشم می خورد که میزبان چند فواره رقصان تماشایی ست. 

انتشار

19 اردیبهشت 1398

به روز رسانی

14 آذر 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از بلوار باتومی را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
حال و هوای خوش?
کیفیت مبلمان شهری?
کیفیت کافه و رستوران?
دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی?

بلوار باتومی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.