کارناوال - راهنمای سفر

مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر کوالالامپور

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

ساعت دسترسی:
امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 22:00
مدت زمان پیشنهادی:
2 تا 4 ساعت
آدرس:
کوالالامپور، منطقه ایمبی، خیابان جالان ایمبی، مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

یکی از مراکز خرید خوبی که در سفر به کوالالامپور می توانید به سراغش بروید مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر است؛ بزرگ ترین مرکز خرید در منطقه بوکیت بینتانگ (یکی از اصلی ترین مراکز خرید و سرگرمی در شهر). خوب است بدانید که مجموعه برجایا تایمز اسکوئر کوالالامپور دو برج دوقلوی 48 طبقه دارد که از بخش های مختلفی مثل هتل، بخش های تفریحی و اداری تشکیل شده است.

در مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر کوالالامپور شما به فروشگاه های بسیاری دسترسی پیدا خواهید کرد و می توانید هر آن چیزی را که نیاز دارید زیر یک سقف پیدا کنید. در این مرکز خرید برندهای بین المللی کمتر به چشم می خورند؛ در عوض می توانید به تعداد زیادی برند محلی دسترسی داشته باشید که اجناس باکیفیت را با قیمت مناسب به شما عرضه می کنند و به این ترتیب می توانید خرید مقرون به صرفه ای داشته باشید. اگر هم به دنبال لوازم الکترونیکی مثل موبایل هستید در برجایا تایمز اسکوئر نام های آشنایی مثل سامسونگ و اپل و ... را پیدا خواهید کرد. در طبقه همکف هم به یک فودکورت برمی خورد که انتخاب های بسیاری از انواع غذاهای آسیایی، دریایی و بین المللی را برای یک شکم گردی جذاب پیش روی شما می گذارد.

البته این ها تمام جذابیت برجایا تایمز اسکوئر نیست؛ به طبقه دهم ساختمان بروید تا به سینمای مجموعه برسید و بتوانید از میان انواع فیلم های 2بعدی و 3بعدی و فیلم های روز دنیا یکی را انتخاب کنید. اگر هم خواهان آدرنالین هستید شاید بد نباشد که به یکی از بزرگ ترین شهربازی های سرپوشیده مالزی سر بزنید که با انواع بازی های هیجانی منتظر شماست. البته در طبقه پنجم هم تعدادی دستگاه هیجان انگیز در بخشی به نام گلکسی استیشن (Galaxy Station) وجود دارد. در طبقه هفتم هم بخشی وجود دارد که دستگاه های آن برای کودکان مناسب است. بولینگ هم یکی دیگر از تفریحاتی است که در برجایا تایمز اسکوئر می توانید تجربه کنید.

انتشار

16 مهر 1398

به روز رسانی

16 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.