پارک ملی خاراگولی برجومی

گرجستان، شهر برجومی، پارک ملی خاراگولی برجومی

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 8 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با پارک ملی خاراگولی برجومی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

پارک ملی خاراگولی برجومی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

پارک ملی خاراگولی برجومی در ناحیه قفقاز کوچک قرار دارد، قفقاز کوچک دومین رشته کوه مهم از کوه های قفقاز به شمار می رود. این پارک ملی هنوز هم چهره واقعی و دست نخورده خود را حفظ کرده است و به همین خاطر هم مورد توجه گردشگران و علاقه مندان به طبیعت قرار می گیرد.

وسعت این پارک فوق العاده چیزی حدود 851 کیلومتر مربع و پر از تپه های سرسبز است. اگر در جستجوی مکانی هستید که بتوانید در دامان طبیعت گردش کنید و چند ساعتی را از پیاده روی لذت ببرید پارک ملی خاراگولی برای تان بسیار عالی است. در این پارک مسیرهای پیاده روی خوبی وجود دارد اما امکانات دیگری ندارد زیرا تلاش شده تا در طبیعت تغییری ایجاد نشود.

زمان استفاده از پارک ملی خاراگولی برجومی بسیار مهم است؛ توصیه می کنیم ماه می تا اکتبر (نهایت نوامبر) معادل اواسط اردیبهشت تا اوایل مهر و آبان را انتخاب کنید زیرا اواخر پاییز، زمستان و اوایل بهار مسیرهای پیاده روی این پارک مسدود می شوند و احتمال گم شدن در آن وجود دارد. بهترین زمان برای بازدید از این پارک اواخر بهار و تابستان است که می توانید به راحتی در آن کمپ کرده یا از شش پناهگاهی که در پارک مستقر هستند استفاده کنید. توجه داشته باشید که پناهگاه های این پارک ملی لوکس نیستند و فقط امکانات اولیه را دارند پس لوازم ضروری مورد نیازتان را همراه ببرید.

انتشار

29 فروردین 1397

به روز رسانی

01 اسفند 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از پارک ملی خاراگولی برجومی را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
سهولت در دسترسی?
تفریح و خوشگذرانی?
نظافت و شرایط محیط زیستی?
امکانات اولیه?

پارک ملی خاراگولی برجومی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.