کارناوال - راهنمای سفر

مرکز خرید بوگیس جانکشن سنگاپور

سنگاپور، خیابان ویکتوریا 200

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 6 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 22:00

شماره تماس

آشنایی با مرکز خرید بوگیس جانکشن سنگاپور

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

مرکز خرید بوگیس جانکشن سنگاپور در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

بوگیس جانکشن یکی از رنگارنگ ترین و زنده ترین بازارهای سنگاپور است که در مرکز شهر قرار گرفته و دسترسی بسیار خوبی دارد. وقتی قدم به این مرکز خرید می گذارید با دو بخش مواجه می شوید که تعدادی از مغازه ها در فضایی بسته و بخشی دیگر در محیطی روباز هستند. 

جالب است بدانید که بوگیس جانکشن نیز یکی از قدیمی ترین بازارهای شهر است که البته مسوولینش از توجه به آن در طول زمان غافل نمانده و آن را به روز و جذاب حفظ کرده اند. هنگامی که به بخش سرپوشیده بازار قدم بگذراید، با راهرویی با سقف شیشه ای و چشمنواز رو به رو می شوید که نور خوب مرکز خرید را تامین کرده و ظاهری زیبا به آن بخشیده است.

بوگیس جانکشن ترکیبی مناسب از فروشگاه های مختلف است که هم برندهای نام آشنا را می توان در آن دید و هم می توان برای خریدی مناسب و مقرون به صرفه برنامه ریزی کرد. در آخر سری هم به فودکورت این مرکز خرید بزنید و غذاهای خیابانی سنگاپور را از دست ندهید.

انتشار

18 شهریور 1397

به روز رسانی

17 آذر 1398

نقد و بررسی کاربران

مرکز خرید بوگیس جانکشن سنگاپور را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست