کارناوال - راهنمای سفر

تالار اصلی کیپ تاون

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

سطح هزینه:
رایگان
ساعت دسترسی:
امروز یکشنبه 7:45 صبح تا 15:00

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

تالار کیپ تاون، ساختمان بزرگی در مرکز شهر است که در سال 1905 میلادی ساخته شد. جالب این که بسیاری از موادی که در ساخت این بنا استفاده شده را از اروپا وارد کرده اند. برای زیباسازی تالار از چوب ماهون (چوبی قرمز رنگ) و کاج کمک گرفتند که جلوه خاصی به بنا بخشیده است.

بر فراز این ساختمان برجی وجود دارد که ساعت بزرگ شهر را در خود جای داده و بسیار دیدنی است. در حال حاضر این مکان به جایی برای برگزاری نمایش ها و برنامه های فرهنگی و هنری تبدیل شده و همه ساله از گردشگران میزبانی می کند. بد نیست بدانید که جلسه های شورای کیپ تاون نیز در همین مکان برگزار می شود. از مزایای بازدید از این تالار می توان به ورودی رایگان آن اشاره کرد، شما می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای وارد ساختمان شوید و تنها در صورتی ملزم به پرداخت هزینه خواهید بود که به تماشای یک نمایش یا یک نمایشگاه هنری بروید که باید هزینه آن ها را جداگانه پرداخت کنید؛ این هزینه ها نیز بنابر برنامه ها متفاوت خواهد بود.

انتشار

03 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.