کارناوال - راهنمای سفر

کلیسای جامع سنت پیتر و پاول مسکو

روسیه، مسکو، جاده استاروسادسکی، کلیسای جامع سنت پیتر و پاول

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 10:00 صبح تا 18:00

شماره تماس

هزینه کنسرت ها

400 روبل روسیه(117,000تومان)

آشنایی با کلیسای جامع سنت پیتر و پاول مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کلیسای جامع سنت پیتر و پاول مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کلیسای جامع سنت پیتر و پاول (Cathedral of Saints Peter and Paul) از کلیساهای متفاوت مسکو است که به فرقه لوتریانیسم تعلق دارد و یکی از دو کلیسای متعلق به این فرقه در مسکو محسوب می شود. لوتریانیسم به یکی از شاخه‌های عمده مسیحیت غربی گفته می شود که توسط مارتین لوتر، اصلاح‌طلب آلمانی و با ایجاد اصلاحاتی در پروتستان ایجاد شد. 

این کلیسا ظاهری بسیار متفاوت با دیگر کلیساهای مسکو دارد و اثری از گنبد بر فراز آن دیده نمی شود. دَرِ بزرگ چوبی شما را به درون این کلیسا هدایت می کند و فضای درونی ساده ای را پیش روی شما قرار می دهد. اثری از نقاشی ها و تزیینات پر زرق و برق در این بنا دیده نمی شود؛ اما همین سادگی بسیار باشکوه و زیباست و شما را حیرت زده می کند.

انتشار

18 دی 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیسای جامع سنت پیتر و پاول مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست