کارناوال - راهنمای سفر

کلیسای جامع آرچ‌ انجل مسکو

روسیه، مسکو، کرملین، خیابان بروویتسکایا، کلیسای جامع آرچ‌انجل

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 10:00 صبح تا 18:00

شماره تماس

هزینه ورودی میدان کتدرال

350 روبل روسیه(103,000تومان)

آشنایی با کلیسای جامع آرچ‌ انجل مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کلیسای جامع آرچ‌ انجل مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کلیسای جامع آرچ‌انجل (Cathedral of the Archange) در قلب شهر مسکو و در مجموعه کرملین قرار دارد. این کلیسا دارای چهار گنبد کوچک و یک گنبد بزرگ طلایی است که بر فراز آن خودنمایی می کنند. گنبد بزرگ نمادی از عیسی مسیح و 4 گنبد دیگر نشانه مبلغان دین مسیحیت هستند. در نمای این ساختمان از اشکال نیم دایره استفاده شده و تزیینات به کار رفته در آن الهاماتی از سبک رنسانس ایتالیا را نشان می دهند؛ اما داخل کلیسا کاملا به سبک روسی ساخته شده و ویژگی های خاص این سبک را در خود دارد. 

برای ورود به این کلیسا و بازدید از آن باید به میدان کتدرال (Cathedral) بروید و بلیت آن را تهیه کنید. این میدان سه کلیسا را در خود جای داده است: کلیسای جامع بشارت، کلیسای جامع دورمیشن و کلیسای جامع آرچ انجل. بلیت تهیه شده برای بازدید از این سه جاذبه معتبر است.

انتشار

18 دی 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیسای جامع آرچ‌ انجل مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست