بازار چیلوا پوکت

تایلند، پوکت، شهرستان مینگ پوکت، منطقه راتسادا، خیابان یاوواتار

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه‌شنبه 17:00 تا 23:00

آشنایی با بازار چیلوا پوکت

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

بازار چیلوا پوکت در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

در جزیره پوکت، بازارها و مراکز خریدی متعددی وجود دارند و بازار شبانه چیلوا از جمله آن هاست. این بازار که در شهرستان مینگ پوکت واقع شده است، کمتر مورد توجه گردشگران قرار دارد و معمولا مردم محلی خریدهای شان را در اینجا انجام می دهند. با این وجود، شور و هیاهوی این بازار و قیمت های نسبتا مناسب آن، می تواند برای بسیاری از مسافران پوکت جذاب باشد. 

بازار شبانه چیلوا، در منطقه ای 6,400 متر مربعی واقع شده است و در تمامی روزهای هفته، فعالیت دارد؛ اما بهترین زمان بازدید از آن، روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه هستند که دستفروش ها وجب به وجب بازار را با بساط های خود پر می کنند و غلغله ای در محوطه بازار به پا می شود. لوازم بهداشتی و آرایشی دست ساز، عینک، انواع پوشاک و ... از اجناسی هستند که در این بازار فروخته می شود، در ضمن بد نیست بدانید که حدود نیمی از غرفه های چیلوا به فروش خوراکی های خوشمزه و غذاهای خیابانی اختصاص پیدا کرده است و شما می توانید در این مکان یک شکم گردی حسابی داشته باشید. همچنین در قلب این بازار، یک سالن آمفی تئاتر وجود دارد که به اجرای زنده موسیقی و نمایش هنرمندان اختصاص دارد و شما می توانید پس از خرید و گشت و گذار در بازار به این قسمت رفته و از اجرای هنرمندان لذت ببرید. 

انتشار

12 دی 1398

به روز رسانی

12 دی 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از بازار چیلوا پوکت را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
ارزش قیمت به کیفیت کالا?
سهولت در دسترسی?
تنوع محصولات و فروشگاه‌ها?
کیفیت و تنوع کافه و رستوران‌?

بازار چیلوا پوکت را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.