کارناوال - راهنمای سفر

معبد داجو پکن

چین، پکن، منطقه هایدین، جاده داجوسی

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 6 ساعت

ساعت دسترسی

امروز چهارشنبه 8:00 صبح تا 17:00

شماره تماس

هزینه

20 یوان چین(119,656تومان)

آشنایی با معبد داجو پکن

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

آقام چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

معبد داجو پکن در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

داجو کلمه مهمی برای پیروان بوداست، این کلمه را می توان نوعی بیداری و رستگاری معنا کرد. عبادتگاه داجو در غرب پکن قرار دارد و آن را در قرن یازدهم میلادی ساخته اند؛ اما دقیق مشخص نیست که سازنده آن چه کسی بوده است. البته برخی عقیده دارند که این مکان به دستور پادشاهان سلسله لیائو (Liao) در سال 1068 ساخته شد که احتمال صحیح بودن این نظریه نیز وجود دارد. در قرن پانزدهم یک بار این بنا را به طور کامل بازسازی کردند به همین دلیل آن چه امروز به عنوان نیایشگاه داجو شناخته می شود، حاصل این بازسازی ست و با نسخه نخستین آن تفاوت بسیاری دارد. با بازدید از این مکان می توانید در سه سالن اصلی گشت و گذار کنید و چند لحظه ای را غرق در زیبایی های دروازه آن شوید.

انتشار

11 دی 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

معبد داجو پکن را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست