کارناوال - راهنمای سفر

دلفین بی دبی

دبی، جزیره‌های نخلی، آتلانتیس

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز جمعه 09:00 صبح تا 20:00

شماره تماس

هزینه

398 درهم امارات(2,383,000تومان)

آشنایی با دلفین بی دبی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

دلفین بی دبی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

دلفین بی یا خلیج دلفین بخشی هیجان انگیز از مجموعه پارک آبی هتل آتلانتیس دبی است که می تواند خاطره ای خوش و متفاوت از سفر به این شهر کویری برای شما رقم بزند. در این پارک می توانید با دلفین های بازیگوش و مهربان در آب شنا کنید، با آنها عکس بگیرید و حتی تور اختصاصی خودتان را داشته باشید. برای استفاده از قسمت های مختلف این مجموعه قیمت های مختلفی در نظر گرفته شده است و بسته به خدماتی که می خواهید باید هزینه های متفاوتی پرداخت کنید. همچنین شما می توانید بدون وارد شدن به آب، با دلفین ها عکس بگیرید و با آنها وقت بگذرانید. در استفاده از برخی فعالیت ها، برای کودکان رنج سنی خاصی در نظر گرفته شده پس حواس تان باشد که قبل از رفتن به این مرکز تفریحی، تمام قوانین آن را از روی وبسایت این مجموعه مطالعه کنید. 

انتشار

19 تیر 1398

به روز رسانی

15 تیر 1399

نقد و بررسی کاربران

دلفین بی دبی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست