معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

سطح هزینه:
اقتصادی
ساعت دسترسی:
امروز دوشنبه 10:00 صبح تا 22:00
مدت زمان پیشنهادی:
2 تا 7 ساعت
آدرس:
امارات متحده عربی، دبی، خروجی 32 از جاده شیخ زاید، دبی مارینا مال

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

مارینا مال نام یکی از مراکز خرید دبی است که می تواند به خوبی شما را راضی کند چرا که روز شما در این مجموعه تنها به خرید کردن نخواهد گذشت بلکه می توانید از امکانات تفریحی مرکز خرید از جمله پارک تفریحی کودکان و سالن های سینمای مارینا مال هم استفاده کنید و لذت ببرید.

از دیگر جذابیت های این مرکز خرید طراحی سقف آن است که شباهت زیادی به سقف مدرسه هاگوارتز (مدرسه هری پاتر) دارد. یکی از نکاتی که در مارینا مال شاید بیشتر برای ایرانی ها جالب توجه باشد این است که در این مرکز خرید می توان تجار ایرانیِ زیادی را دید. 

از مزیت های این فروشگاه به نسبت مراکز خرید دیگر در دبی، می توان به همسایگی اش با دریا اشاره کرد؛ امری که سبب شده جذابیت این مرکز خرید برای گردشگران به خصوص آن هایی که خرید کردن در فضایی آرام را می پسندند، دو چندان شود. اغلب کافه ها و رستوران های مارینا مال که تعدادشان هم کم نیست چشم اندازی رو به دریا دارند و می توانند محل مناسبی برای کسب آرامش باشند. 

همین قرارگیری در ساحل سبب شده تا آب نماهای زیبایی در محوطه این مرکز خرید ایجاد شوند؛ آب نماهایی که به ویژه در شب، زیبایی و جذابیت مارینا مال را دو چندان می کنند.

انتشار

31 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.