کارناوال - راهنمای سفر

برج ایفل کیش

کیش، بلوار فردوسی، روبروی پارک هنگام، روبروی مرکز خرید پردیس 1

مدت پیشنهادی بازدید

15 دقیقه

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 24 ساعته

آشنایی با برج ایفل کیش

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

برج ایفلِ پاریس یکی از معروفترین سازه های جهان است و در بسیاری از کشورها نمونه هایی از این برج در اندازه های مختلف به چشم می خورد. در ایران نیز اگر بخواهید از نمونه کوچک تر مشهورترین برج جهان دیدن کنید باید تا جزیره کیش سفر کنید. نمونه کپی برج ایفل، در محوطه بیرونی بازار پردیس کیش 1 قرار دارد و به ویژه در طول شب ها، با نورپردازی های تماشایی اش به ویژه نورپردازی به رنگ پرچم کشورمان، نظر رهگذران را به خود جلب می کند. این سازه با سرمایه گذاری بخش خصوصی با هزینه ای بالغ بر ا میلیارد و 300 میلیون تومان ساخته شده است تا تداعی گر برج ایفل پاریس باشد و چشم انداز جالبی به محوطه بیرونی بازار پردیس 1 بدهد. 

بد نیست بدانید زمانی که این سازه را در محوطه بازار پردیس 1 نصب کردند، عده ای از افراد معترض شدند چرا یک نماد اروپایی باید در جزیره کیش ساخته شود، اما طراحان این پروژه باور دارند که نمادهای ایرانی چندان برای گردشگران جذاب نیستند و پیاده سازی نادرست این المان ها در قسمت های مختلف جزیره کیش، باعث شده است مردم استقبال چندانی از آن ها نکنند. 

انتشار

28 شهریور 1398

به روز رسانی

20 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

نتیجه نقد و بررسی کاربران

حال و هوای خوش?

ثبت دیدگاه و امتیاز

آیا بازدید از برج ایفل کیش را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
برای آپلود تصویر به اینجا بکشید و رها کنید
جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

جدید ترین پرسش
پرسش و پاسخی موجود نیست

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.