مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران | آدرس و تصاویر
کارناوال - راهنمای سفر

مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران

تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 5 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 06:00 صبح تا 22:00

هزینه

15,000 تومان

شماره تماس

آشنایی با مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

باشگاه انقلاب مجموعه ای ورزشی-فرهنگی در شمال شهر تهران است که امکانات ورزشی-تفریحی متنوعی را در اختیار مردم قرار می دهد. این مجموعه که اولین بار در سال 1337 تحت عنوان کلوپ یا باشگاه شاهنشاهی تاسیس شد، مساحتی بالغ بر 1 میلیون متر مربع دارد و انواع زمین های ورزشی از جمله زمین تنیس، فوتبال، والیبال، بسکتبال، گلف، مینی گلف، فوتسال  و ... را در خود جای داده است. همچنین سالن های تفریحی-ورزشی جذابی مانند سالن پینت بال، صخره نوردی، پینگ پنگ، بولینگ، بیلیارد، تیراندازی، ورزش های رزمی، هندبال، اسکواش، بدنسازی، ژیمناستیک و بدمینتون هم در این مجموعه به چشم می خورد. از دیگر بخش های جالب توجه مجموعه هم می توان به مسیر تندرستی آن، به طول 2500 متر اشاره کرد؛ جاده ای که منظره ای تماشایی به زمین های گلف دارد و اطرافش را درختان بلندقامت فرا گرفته اند. از دیگر ویژگی های مهم باشگاه انقلاب، فراهم کردن امکان ورزش و تفریح برای تمام گروه های خانواده است؛ شما در این مجموعه می توانید به مجموعه های ورزشی-تفریحی ویژه بانوان، آقایان، کودکان و همچنین سالن ورزشی خانوادگی دسترسی داشته باشید و از امکانات آنها بهره ببرید. البته این تنها گوشه ای از خدمات و امکانات باشگاه انقلاب است و وجود استخرهای ویژه بانوان، استخر کودکان و استخر چهار فصل آقایان در کنار مجتمع فرهنگی، سالن های اسپا، ماساژ، سونا و ... این مجموعه را به گزینه ای ایده آل برای تفریح و ورزش تبدیل کرده است. 

نکته مهم: 

برای استفاده از خدمات باشگاه انقلاب می توانید در دوره های یک ساله عضویت در این باشگاه ثبت نام کنید یا اینکه برای هر بار ورود، هزینه مشخص شده برای بلیت مهمان را بپردازید. 

نکات ضروری: روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هر هفته خرید بلیت میهمان امکان پذیر نیست. ورود به مجموعه تا ساعت 22:00 و خروج از مجموعه تا ساعت 24:00 امکان پذیر نیست.

انتشار

17 مهر 1398

به روز رسانی

17 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

نتیجه نقد و بررسی کاربران

ارزش هزینه به لذت?
تفریح و خوشگذرانی?
مسیر دسترسی?
نحوه برخورد کارکنان?
کیفیت امکانات?

ثبت دیدگاه و امتیاز

آیا بازدید از مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
برای آپلود تصویر به اینجا بکشید و رها کنید
جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

جدید ترین پرسش
پرسش و پاسخی موجود نیست

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.