کارناوال - راهنمای سفر

خیابان انقلاب تهران

تهران، خیابان انقلاب اسلامی

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 24 ساعته

آشنایی با خیابان انقلاب تهران

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

خیابان انقلاب تهران در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کافه‌های رنگارنگ، کتابفروشی‌های پرازدحام، آش‌خوری‌ها، سردر دانشگاه تهران، سینماهای سپیده و بهمن و ...، همه و همه جاهایی هستند که با شنیدن نام خیابان انقلاب در ذهن هرکدام از ما تداعی می‌شود. خیابانی که به خاطر سمبوسه‌های داغ، فلافل و کلوچه‌های فومن خود به مقصدی محبوب برای شکم‌گردی تبدیل شده است و کافی‌ست سر برگردانی تا یکی از این خوشمزه‌ها پیش رویت باشد. از طرفی اگر هوس چای یا قهوه داغی کردی، می‌توانی به یکی از کافه‌های آن سر بزنی و چند ساعتی را در آنجا سپری کنی و روزت را بسازی. کافی‌ست نگاهی به آن سوی پنجره کافه بیندازی و دانشجویانی را ببینی که با سرعت حرکت می‌کنند تا به کلاس خود برسند یا غرق خرید آخرین کتاب‌های سفارشی استاد هستند. 

این است توصیفی از فضای دل‌انگیز یکی از محبوب‌ترین خیابان‌های پایتخت که هر تهرانی حداقل یک بار به آن سر زده است. خیابانی که امکان خرید نایاب‌ترین کتاب‌ها را هم فراهم می‌کند و فرصتی به رهگذران می‌دهد تا در فضای فرهنگی و دوست‌داشتنی آن قدم بزنند و از تماشای ویترین مغازه‌ها، کافه‌گردی، تماشای فیلم و شکم‌گردی لذت ببرند. 

طول خیابان انقلاب 5 کیلومتر است و در حد فاصل میدان انقلاب تا میدان امام حسین قرار دارد. این خیابان از شرق به غرب کشیده شده و بیشترین تمرکز کتابفروشی‌ها در سمت غربی‌ آن است. همچنین باید ذکر کنیم با وجود آنکه خیابان انقلاب در طرح راهنمایی و رانندگی قرار دارد، اما به خاطر دسترسی خوبش به وسایل حمل و نقل عمومی، به سادگی می‌توان راه آن را پیش گرفت و از هرکجای پایتخت، به این خیابان آمد. 

انتشار

17 خرداد 1399

به روز رسانی

20 خرداد 1399

نقد و بررسی کاربران

خیابان انقلاب تهران را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست