نظرسنجی سرویس جدید کارناوال

کارناوال - راهنمای سفر

بازار کوش آداسی

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

سطح هزینه:
اقتصادی
ساعت دسترسی:
امروز جمعه 10:00 صبح تا 23:00
مدت زمان پیشنهادی:
2 تا 5 ساعت
آدرس:
ترکیه، کوش آداسی، محله داگ، خیابان شوفر

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

بازار کوش آداسی، بازاری بزرگ و متشکل از دو بخش است. یکی از بخش ها گرند بازار یا بازار بزرگ است که به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای ترکیه از آن یاد می شود و برخی آن را دومین بازار بزرگ کشور بعد از بازار استانبول می دانند. بیش از 5000 مغازه در این بازار وجود دارد که طیف وسیعی از کالاها را ارائه می کنند؛ از خوراک و پوشاک گرفته تا طلا و نقره و عتیقه جات و صنایع دستی. در اینجا می توانید کالاهای باکیفیتی را با قیمت مناسب بیابید و در هزینه های تان صرفه جویی کنید. خریداران باهوش اما بخش دوم این بازار را ترجیح می دهند و به سراغ اورینت بازار (Orient Bazaar) می روند؛ بازاری برپا شده در فضای باز که کالاها را با قیمت مناسب تری می توان در آن یافت. این بازار به اجناس کپی هم شهرت دارد و نمونه های اجناس اصلی را با کیفیتی قابل قبول می توانید در آن بیابید.

یادتان باشد که چانه زنی باعث می شود در این بازارها موفق تر عمل کنید و خرید بهتری داشته باشید. بد نیست به این نکته اشاره کنیم که فروشندگان این بازارها رفتار دوستانه ای دارند و اغلب به چند زبان می توانند صحبت کنند.

انتشار

15 اردیبهشت 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.