کارناوال - راهنمای سفر

رستوران حبروری گریل اربیل

کردستان عراق، اربیل، خیابان تو ساید، رستوران حبروری.

ساعت دسترسی

10:00- 12:00

شماره تماس

آشنایی با رستوران حبروری گریل اربیل

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران حبروری گریل اربیل در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

اگر طرفدار غذاهای چینی هستید در اربیل رستوران مناسب برای شما هم زیاد وجود دارد؛ یکی از پر آوازه ترین رستوران های چینی حبروری گریل است که بر خلاف نامش غذاهای گریل سرو نمی کند، بلکه این واژه در اینجا به معنای آشپزخانه به کار رفته است.

غذاهای این رستوران کیفت قابل قبولی دارند و سبک دکوراسیون آن هم سنتی و عراقی است که گه گاهی رگه هایی از کشور چین هم در آن به چشم می خورد. پیشنهاد می کنیم اگر طعم غذاهای چینی را می پسندید رستوران حبروری را از دست ندهید.

انتشار

27 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران حبروری گریل اربیل را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست