کارناوال - راهنمای سفر

رستوران آیکیا دبی

امارات متحده عربی، دبی، دبی فستیوال سیتی

ساعت دسترسی

امروز شنبه 09:00 صبح تا 24:00

شماره تماس

آشنایی با رستوران آیکیا دبی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران آیکیا دبی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

طرفداران صبحانه های مفصل و خوشمزه حتما باید سری به این رستوران بزنند که به دلیل صبحانه های خوش رنگ و لعابش شهرت بسیاری دارد. این رستوران با مواد اولیه مرغوب غذایی با کیفیت و با قیمت مناسب ارایه می دهد و مشتریان پر و پا قرص بسیاری دارد. همه مشتریان این رستوران اذعان دارند که در مقابل هزینه ای که کرده اند، غذایی بسیار با کیفیت نصیب شان شده است. البته دکور نامناسب رستوران نیز نارضایتی برخی مشتریان را به دنبال آورده است.

انتشار

12 مرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران آیکیا دبی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست