کارناوال - راهنمای سفر

امامزاده داوود تهران

تهران، شهران، جاده سنگان- سولقان، جاده امامزاده داوود

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با امامزاده داوود تهران

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

آقام چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

امامزاده داوود تهران در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

احتمالا بارها نام امامزاده داوود در تهران را شنیده اید. آستان مقدس این امامزاده در شمال غرب و بخش کن استان تهران قرار گرفته است و یکی از مکان محبوب زیارتی و سیاحتی مردم این شهر محسوب می شود. مسیر رسیدن به امامزاده بسیار باصفاست؛ در طول این مسیر تعداد زیادی سفره خانه، رستوران های بین راهی و سایر امکانات قرار گرفته است که می تواند برای شما یک سفر نیم روزی سیاحتی و زیارتی را در پایتخت رقم بزند. خوب است بدانید که طبق روایات تاریخی امامزاده داوود با یازده پشت به امام حسن (ع) می رسد و طبق سایر روایات تاریخی به همراه امام هشتم شیعیان و سایر بستگان شان به ایران آمده و کشته شده است. بقعه امامزاده داوود در دوره صفویه در همین مکان امروزی خود ساخته شد و بعد ها در دوره قاجار توسط فتحعلی شاه قاجار سرو سامان بیشتری گرفت و توسعه یافت. این امامزاده در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

انتشار

15 اردیبهشت 1398

به روز رسانی

22 خرداد 1399

نقد و بررسی کاربران

امامزاده داوود تهران را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست