کارناوال - راهنمای سفر

کارتینگ جام جم مشهد

مشهد، ابتدای جاده شاندیز، روبه روی موج های خروشان، خیابان مدرس 1

مدت پیشنهادی بازدید

45 دقیقه تا 1 ساعت

ساعت دسترسی

امروز چهارشنبه 9:00 صبح تا 22:00

شماره تماس

هزینه هر دور

5000 تومان

هزینه با تخفیف

3000 تومان

آشنایی با کارتینگ جام جم مشهد

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کارتینگ جام جم مشهد در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

هیجان، آدرنالین و سرعت همه و همه می تواند در یک تفریح و البته ورزش هیجان انگیز به نام کارتینگ جمع شود. در شهر بزرگ مشهد نیز چند پیست کارتینگ وجود دارد که یکی از آن ها پیست کارتینگ مجموعه ورزشی جام جم است؛ البته مجموعه به طور کامل ساخته نشده و تنها بخش کارتینگ آن فعال است.

در این پیست شما می توانید تعداد دورهایی که می خواهید با ماشین بزنید را تعیین کنید و در این مورد محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت و صرفا به ازای هر دوری که خواهید زد مبلغ 3000 تومان می پردازید؛ همچنین قبل از شروع هر چیزی، کارکنان مجموعه آموزش های لازم جهت سواری و ایمنی را به شما خواهند داد تا بتوانید یک تجربه هیجان انگیز بی نقص داشته باشید.

انتشار

17 اردیبهشت 1398

به روز رسانی

14 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

کارتینگ جام جم مشهد را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

محمد رشتچی
پرسش:

سلام مسافت پست چند کیلو متر است

انتشار: 27 دی 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست