پارک جوانمردان تهران

تهران، همت غرب، جنوب دهکده المپیک

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با پارک جوانمردان تهران

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

پارک جوانمردان تهران در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

پارک جوانمردان یکی از اماکن تفریحی غرب تهران به شمار می رود که امکان گذراندن ساعاتی خوش را برای شما در کنار خانواده و دوستان تان فراهم می آورد. به دلیل نورپردازی و استفاده از جلوه های بصری چشم انداز های زیبایی در پارک به چشم می خورند. بیش از ۴۰ سردیس و تندیس انتزاعی و فرفورژه در پارک جوانمردان نصب شده اند و همین بر زیبایی فضا می افزاید. در این پارک می توانید به سراغ مسیر پیاده روی، مسیر درشکه سواری و محور دوچرخه سواری بروید و لحظاتی خوش داشته باشید. وجود ۳ فضای بازی مخصوص کودکان زیر ۱۴ سال و فضاهای متفاوت مخصوص افراد بالای ۱۴ سال این امکان را فراهم آورده تا گروه های مختلف سنی بتوانند در این مجموعه سرگرم شوند. اسکیت پارک آموزشی و حرفه ای، مجموعه راپل، فضای بازی های فوق مدرن مکانیکی، زمین بازی های چند منظوره، سایت شطرنج، تنیس روی میز و فوتبال دستی از جمله تفریحات پارک جوانمردان هستند.

فضاهای تندرستی برای سالمندان و ناتوانان جسمی و کودکان نیز در این پارک ایجاد شده است تا همه بدون در نظر گرفتن محدودیت ها بتوانند ساعاتی خوش داشته باشند. کوشک پذیرایی و چایخانه سنتی، کوشک فرهنگی و فضاهای سبز جنگل کاری از دیگر قسمت های پیش بینی شده در پارک جوانمردان هستند و حال و هوای تان را حسابی عوض می کنند.

انتشار

23 اسفند 1397

به روز رسانی

13 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از پارک جوانمردان تهران را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
تفریح و خوشگذرانی?
سهولت در دسترسی?
کیفیت کافه و رستوران?
حال و هوای خوش?
کیفیت امکانات?

پارک جوانمردان تهران را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کاربر مهمان
پرسش:

پارک الان بازه

مهدیه اکبری پارسا
در پاسخ به کاربر مهمان :

سلام 

بله، تمام پارک ها و بوستان های تهران از اول اردیبهشت باز هستند، البته لطفا در این شرایط در زمان حضور در پارک های مختلف، پروتکل های بهداشتی حضور در جامعه را رعایت کنید و فاصله فیزیکی تان را با دیگر همشهریان حفظ کنید. 

انتشار: 14 اردیبهشت 1399

انتشار: 13 اردیبهشت 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.