کارناوال - راهنمای سفر

آبراهه کامارس لارناکا

قبرس، لارناکا، خیابان لِمِسوس، نزدیک به تقاطع خیابان استیادون

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 24 ساعته

شماره تماس

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با آبراهه کامارس لارناکا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

آبراهه کامارس لارناکا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

آبراهه کامارس (Kamares Aqueduct) نزد مردم محلی با نام آبراهه‌ بشیر پاشا نیز شناخته می شود. این آبراهه که خارج از شهر لارناکا قرار گرفته، از 75 طاق تشکیل شده است.

ساخت این بنا به دستور ابوبکر پاشا در سال 1747 میلادی آغاز و در سال 1750 تکمیل شد؛ اما ترمیم و گسترش آن تا بیش از 190 سال بعد، یعنی سال 1939 به طول انجامید. هم اکنون بقایای ساختمان آبراهه کامارس در نزدیکی شهر لارناکا موجود است و گردشگرانی که به تاریخ عثمانی و مشاهده آثار به جای مانده از گذشتگان علاقه‌مند هستند از آن بازدید کرده و زیر طاق هایش عکس یادگاری می گیرند. 

انتشار

18 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

آبراهه کامارس لارناکا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست