کارناوال - راهنمای سفر

ساحل کاپوتاش آنتالیا

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

سطح هزینه:
رایگان
ساعت دسترسی:
امروز پنج‌شنبه 9:00 صبح تا 19:00
مدت زمان پیشنهادی:
45 دقیقه تا 4 ساعت
آدرس:
ترکیه، استان آنتالیا، جاده ایالتی دی 400, 7 کیلومتری شهر کالکان

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

Tuğberk Şentürk
İbrahim oter
Nurettin Alas
Samet Aydın

کاپوتاش یکی از متفاوت ترین سواحل آنتالیاست که چشم اندازی تماشایی رو به دریای مدیترانه دارد. این ساحل مانند دره ای ست که میان دو دیواره صخره ای احاطه شده باشد و همین موضوع، آن را از دیگر سواحل آنتالیا متمایز می کند. در کاپوتاش خبری از تفریحات آبی و امکانات لوکس نیست که در بیشتر سواحل آنتالیا به چشم می خورد و افرادی که به این جا می آیند، فقط می خواهند از چشم انداز منطقه لذت ببرند و در فضایی آرام حمام آفتاب بگیرند یا شنا کنند. معدود امکاناتی هم که در این ساحل وجود دارد که به دوش آب، سرویس بهداشتی، بوفه، رختکن، سایه بان و تخت آفتاب اجاره ای خلاصه می شود.

ساحل کاپوتش در فاصله 230 کیلومتری از مرکز شهر آنتالیا، 20 کیلومتری از شهر کاش (Kaş) و 7 کیلومتری از شهر کالکان (Kalkan) قرار گرفته است و برای رسیدن به آن باید از جاده ایالتی دی 400 (State road D400) عبور کرد که این دو شهر را بهم پیوند می دهد. جالب آن که برای وارد شدن به این ساحل، باید از کنار جاده، مسیر پله ها را به سمت پایین طی کرد و در نهایت، به ساحل کاپوتاش با ماسه های درخشان رسید.

جالب است بدانید این ساحل توفقگاهی برای قایق های بادبانی نیز هست.

انتشار

14 امرداد 1398

به روز رسانی

14 امرداد 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.