کارناوال - راهنمای سفر

ساحل کاپوتاش آنتالیا

ترکیه، استان آنتالیا، جاده ایالتی دی 400, 7 کیلومتری شهر کالکان

مدت پیشنهادی بازدید

45 دقیقه تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 09:00 صبح تا 20:00

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با ساحل کاپوتاش آنتالیا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

ساحل کاپوتاش آنتالیا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کاپوتاش یکی از متفاوت ترین سواحل آنتالیاست که چشم اندازی تماشایی رو به دریای مدیترانه دارد. این ساحل مانند دره ای ست که میان دو دیواره صخره ای احاطه شده باشد و همین موضوع، آن را از دیگر سواحل آنتالیا متمایز می کند. در کاپوتاش خبری از تفریحات آبی و امکانات لوکس نیست که در بیشتر سواحل آنتالیا به چشم می خورد و افرادی که به این جا می آیند، فقط می خواهند از چشم انداز منطقه لذت ببرند و در فضایی آرام حمام آفتاب بگیرند یا شنا کنند. معدود امکاناتی هم که در این ساحل وجود دارد که به دوش آب، سرویس بهداشتی، بوفه، رختکن، سایه بان و تخت آفتاب اجاره ای خلاصه می شود.

ساحل کاپوتش در فاصله 230 کیلومتری از مرکز شهر آنتالیا، 20 کیلومتری از شهر کاش (Kaş) و 7 کیلومتری از شهر کالکان (Kalkan) قرار گرفته است و برای رسیدن به آن باید از جاده ایالتی دی 400 (State road D400) عبور کرد که این دو شهر را بهم پیوند می دهد. جالب آن که برای وارد شدن به این ساحل، باید از کنار جاده، مسیر پله ها را به سمت پایین طی کرد و در نهایت، به ساحل کاپوتاش با ماسه های درخشان رسید.

جالب است بدانید این ساحل توفقگاهی برای قایق های بادبانی نیز هست.

انتشار

14 مرداد 1398

به روز رسانی

13 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

ساحل کاپوتاش آنتالیا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست