کارناوال - راهنمای سفر

باغ گیاه شناسی ملی کارو

آفریقا جنوبی، کیپ تاون، منطقه ورسستر، جاده روکس

مدت پیشنهادی بازدید

3 تا 5 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 7:00 صبح تا 16:30

هزینه بزرگسالان

10 راند آفریقای جنوبی(15,000تومان)

آشنایی با باغ گیاه شناسی ملی کارو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

باغ گیاه شناسی ملی کارو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

باغ گیاه شناسی ملی کارو به راستی منحصر به فرد است. در اینجا گیاهانی پرورش داده شده اند که مخصوص مناطق خشک و نیمه خشک هستند و در هیچ جای دنیا همه آن ها را در کنار هم نخواهید یافت. مساحت این باغ 154 هکتار است و در 120 کیلومتری شمال کیپ تاون قرار دارد.

نکته جالبی درباره این باغ گیاه شناسی وجود دارد، این که تنها 11 هکتار از آن کشت می شود و بقیه گیاه های باغ همگی خودرو هستند. همین موضوع باغ کارو را بی همتا کرده است. پیشنهاد می کنیم که در فصل بهار به بازدید از این باغ بروید زیرا گیاهان با گل های رنگارنگ شان از شما پذیرایی خواهند کرد و سفری به یادماندنی خواهید داشت.

هزینه:

باید بدانید در زمان هایی که تعداد بازدیدکننده های این باغ افزایش می یابند، هزینه ورود نیز تغییر می کند و به این صورت می شود:

بزرگسالان: 22 راند آفریقای جنوبی (34,000 تومان)

انتشار

24 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

باغ گیاه شناسی ملی کارو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست