کارناوال - راهنمای سفر

منطقه باستانی خیروکیتیا لارناکا

قبرس، لارناکا، جاده خیروکیتیا، منطقه باستانی خیروکیتیا

مدت پیشنهادی بازدید

4 ساعت

ساعت دسترسی

شماره تماس

هزینه ورودی

2.5 یورو(75,000تومان)

آشنایی با منطقه باستانی خیروکیتیا لارناکا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

منطقه باستانی خیروکیتیا لارناکا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

منطقه باستان شناسی خیروکیتیا (Khirokitia - Choirokoitia) از سال 1998 در لیست میرث جهانی یونسکو قرار گرفته است. این منطقه ی کهن عنوان یکی از مهم ترین آثار به جای مانده از دوران باستان در ناحیه ی شرق مدیترانه را یدک می کشد و طبق بررسی های باستان شناسان قدمتش به دوران نوسنگی باز می گردد.

با توجه به ریشه ی نام این منطقه، می توان حدس زد که پیش تر این مکان، محل نگهداری خوک ها بوده است. هم اکنون خیروکیتیا از مهم ترین آثار تاریخی شهر لارناکا به شمار می رود و طرفداران بسیاری میان علاقمندان به تاریخ دارد، زیرا نخستین خیابان هایی که شباهت زیادی به خیابان های شهری امروزی دارند، در خیروکیتیا پدید آمده بودند.

ساعات بازدید

تابستان: 8:30 - 19:30

زمستان: 8:30 - 17:00

انتشار

17 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

منطقه باستانی خیروکیتیا لارناکا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست