کارناوال - راهنمای سفر

بازار شناور خلانگ لات مایوم بانکوک

بانکوک، تالینگ چان، جاده بنگ رامات

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 08:00 صبح تا 17:00

آشنایی با بازار شناور خلانگ لات مایوم بانکوک

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

بازار شناور خلانگ لات مایوم بانکوک در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

به دلیل وجود کانال ها و راه های آبی بسیار، به بانکوک و اطراف آن لقب ونیز شرق را داده اند. وجود این آبراه ها باعث به وجود آمدن بازارهای شناور بسیاری در اطراف بانکوک شده است که هر کدام در جای خود محبوبیت بسیاری دارند. در میان این بازارها، بازار خلونگ لات مایوم نسبت به بازارهایی مثل بازار شناور دامنوئن سادوئاک شلوغ و مملو از توریست نیست و فقط در روزهای شنبه و یکشنبه باز است. بنابراین شما می توانید با قیمتی پایین تر و آرامش بیشتر در میان این بازار شناور قایق سواری کنید، انواع غذاهای تایلندی را بچشید و یا سوغات و میوه و سبزیجات بخرید. اگر از شلوغی بیزارید ولی دوست دارید یکی از بازارهای محبوب شناور بانکوک را ببینید، این بازار می تواند یکی از گزینه های مناسب برای شما باشد. البته به غیر از میوه ها و غذاهای محلی می توانید از این بازار لباس، صنایع دستی، عتیقه، اسباب بازی، لوازم دکوری ارزان و گل های تازه بخرید و اصالت فرهنگ تایلندی را در آن از نزدیک لمس کنید.

انتشار

14 آبان 1398

به روز رسانی

13 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

بازار شناور خلانگ لات مایوم بانکوک را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست