اتاق فرار پارک لاله تهران

تهران، بلوار کشاورز، پارک لاله

مدت پیشنهادی بازدید

3 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 10:00 صبح تا 13:00

هزینه

35,000 تومان

شماره تماس

آشنایی با اتاق فرار پارک لاله تهران

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

اتاق فرار پارک لاله تهران در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

بازی میراث لاله از اولین بازی های معمایی پیدا کردن گنج در ایران است که به صورت گروهی و در فضای داخلی پارک لاله انجام می شود. این بازی حدود 2 ساعت و نیم به طول می انجامد و به تفکر و تحرک بیشتری نسبت به بازی های اتاق فرار احتیاج دارد. حال با ما همراه شوید تا کمی از داستان بازی برای تان بگوییم... 

بازی روایت‌گر 22 سال پیش است؛ زمانی که یکی از معروف ترین گروه های سرقت از موزه به موزه ایران باستان تهران دستبرد می زند و کتیبه ای باستانی مربوط به دوره هخامنشیان را از موزه خارج می کند. در ادامه تعدادی از افراد این گروه در حوالی پارک لاله تهران دستگیر می شوند و تعدادی از آن ها فرار می کنند؛ اما پلیس هیچ گاه نمی تواند کتیبه سرقت شده را پیدا کند. حالا 22 سال از ماجرا گذاشته و شما به عنوان شرکت کننده این بازی نقش زندانی های آزاد شده را دارید و وظیفه تان این است تا با در دست داشتن نقشه گنج، ردیابی نشانه ها و جستجوی سرنخ های گمشده کتیبه را پیدا و عملیات 22 ساله را به پایان برسانید.

فکر می کنید چه قدر در پیدا کردن سر نخ ها و چسباندن تکه های پازل ماهر هستید؟ می توانید خودتان را در این بازی هیجان انگیز محک بزنید!

نکته: برای شرکت در این بازی حداقل باید 10 نفر باشید تا در دو گروه به رقابت با هم بپردازید؛ همچنین حتما باید تا 24 ساعت قبل هماهنگی های لازم را با شماره 09214797497 انجام دهید.

نکات ضروری: بازی میراث لاله به صورت مستقل و توسط تیم Escaperoom.ir در فضای باز پارک طراحی و برگزار می شود. شروع بازی حوالی ساعت 10:00 تا 10:30 صبح است و حتما باید حداقل 24 ساعت قبل با تماس تلفنی، هماهنگی لازم جهت شرکت در بازی را انجام دهید.

انتشار

03 اردیبهشت 1398

به روز رسانی

13 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از اتاق فرار پارک لاله تهران را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
ارزش هزینه به لذت?
سطح هیجان و ماجراجویی?
دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی?

اتاق فرار پارک لاله تهران را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.