کارناوال - راهنمای سفر

مسجد لاللی استانبول

ترکیه، استانبول، ناحیه اروپایی فاتح، محله کمال پاشا، خیابان اردو

مدت پیشنهادی بازدید

30 دقیقه تا 1 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه تعطیل

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با مسجد لاللی استانبول

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

مسجد لاللی استانبول در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

 مسجد لاللی به فرمان سلطان مصطفی سوم (Sultan Mustafa III) عثمانی، به سبک باروک و بین سال های 1760 تا ۱۷۶۳ ساخته شده است. در داخل بنا یک سالن بزرگ به چشم می خورد که با هشت پایه نگه داشته شده است و آبنمای زیبایی در مرکزش دیده می‌شود. بخش داخلی مسجد از دیوارهای چند رنگ مرمر و پنجره های آن از شیشه های رنگین و زیبایی ساخته شده است. جالب است بدانید لاللی در لغت به معنای «همراه لاله» است. تنها با یک پیاده روی کوتاه مدت از بازار بزرگ استانبول می توانید خود را به مسجد لاللی برسانید. 

انتشار

12 اسفند 1397

به روز رسانی

09 آذر 1398

نقد و بررسی کاربران

مسجد لاللی استانبول را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست