پناهگاه حیات وحش لوندویل آستارا | آدرس و تصاویر
کارناوال - راهنمای سفر

پناهگاه حیات وحش لوندویل آستارا

استان گیلان، شهرستان آستارا

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 24 ساعته

ورودی

رایگان

آشنایی با پناهگاه حیات وحش لوندویل آستارا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

پناهگاه حیات وحش لوندویل آستارا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

اگر قصد بازدید از پناهگاه حیات وحش لوندویل را دارید باید خود را به شهر آستارا برسانید. این پناهگاه حیات وحش در کرانه دریای خزر کشیده شده است و بیش از هزار هکتار وسعت دارد. در شمال این پناهگاه، تالاب زیبای استیل آستارا قرار دارد، تالابی که یکی از تماشایی ترین جاذبه های شهر محسوب می شود. وجود جاده شمال به جنوب رشت-آستارا (بلوار امام رضا) که از میان این پناهگاه عبور می کند، دسترسی به این منطقه را آسان تر کرده است و امکانات رفاهی خوبی در اطراف آن مانند هتل، ایستگاه پلیس راه، چندین رستوران و ... به چشم می خورد. حتی در بخش های ساحلی این پناهگاه، چند منطقه تفریحی وجود دارد. 

پناهگاه حیات وحش لوندویل که از سال 1352 به عنوان یک منطقه حفاظت شده ثبت شده؛ پوشش گیاهی بسیار متنوعی دارد و از طبیعتی تماشایی برخوردار است. از گیاهانی که در این منطقه می رویند می توان انار وحشی، ازگیل کوهی، تمشک وحشی، توسکای قشلاقی، ازگیل، تمشک و … را نام برد. تنوع گونه های جانوری هم در این منطقه قابل توجه است، از جمله حیوانات شاخصی که در این خطه زندگی می کنند باید به روباه، گراز، سمور آبی، سیاه کاکل، قوی فریاد کش، انواع اردک، حواصیل، گیلانشاه خالدار، درنا، سمور آبی، گورکن، شغال اشاره کرد؛ همچنین در این خطه مارال و گوزن زرد ایرانی هم رویت شده اند.

انتشار

10 فروردین 1398

به روز رسانی

26 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

نتیجه نقد و بررسی کاربران

نظافت و شرایط محیط زیستی?

ثبت دیدگاه و امتیاز

آیا بازدید از پناهگاه حیات وحش لوندویل آستارا را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
برای آپلود تصویر به اینجا بکشید و رها کنید
جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

جدید ترین پرسش
پرسش و پاسخی موجود نیست

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.