معرفی، نقد و بررسی و خرید آنلاین بلیت تفریحات

باکو رو بگرد :)

امتیاز کارناوال

4.5

جمهوری آذربایجان، باکو، بلوار پریمورسکی، خیابان نفتچیلار

امتیاز کاربران: 4.6 از 4 رای


مدت بازدید: 

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 22:00

امتیاز کارناوال

3.9

آذربایجان، باکو، خیابان آزادلیق پراسپکتی، مرکز خرید 28 مال

امتیاز کاربران: 4.7 از 5 رای


مدت بازدید: 

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 22:00

آذربایجان، باکو، خیابان فتحعلی خان

امتیاز کاربران: 3.8 از 1 رای


مدت بازدید: 

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 22:00

آذربایجان، باکو، خیابان نفتچیلار


مدت بازدید: 

1 ساعت و نیم تا 3 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 22:00

آذربایجان، باکو، خیابان تبریز


مدت بازدید: 

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 23:00

آنچه در فهرست پیش رو مشاهده می کنید، لیستی از مراکز خرید باکو آذربایجان است. شما با استفاده از این فهرست می توانید با تعدادی از معروف ترین و بهترین مرکز خریدهای باکو آشنا شوید و در مورد آنها اطلاعات مفیدی به دست بیاورید. اطلاعاتی مانند ساعت کار، امکانات، ویژگی ها و بخش ها که به شما کمک می کند مرکز خریدهای شهر باکو را با هم مقایسه کنید و در نهایت به گزینه دلخواه تان برای خرید برسید. به عنوان مثال اطلاعاتی که درباره ساعت کاری مراکز خرید در این مطالب گفته شده است، می تواند به برنامه ریزی شما برای بازدید از آنها کمک کند. اگر هم دغدغه این را دارید که از باکو چی بخریم یا از کجا خرید خود را انجام دهیم این مراکز با تنوع فروشگاه هایی که دارند، پاسخگوی سلیقه های متنوع خواهند بود و این نگرانی را برای مسافران رفع می کنند. 

از طرفی دیگر اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن در مورد تفریحات و فعالیت هایی که می توان در این مراکز خرید انجام داد بدانید، می توانید به سراغ بخش فیلترها بروید. در این بخش شما می توانید با استفاده از فیلترهای نوع فعالیت و ویژگی های خاص، گزینه های مورد نیازتان را انتخاب کنید تا لیستی از مراکز خرید مربوط به آنها به شکلی منظم برای تان به نمایش درآید. به عنوان مثال اگر به تماشای فیلم علاقه دارید می توانید به بخش نوع فعالیت در فیلترها بروید، گزینه تماشای فیلم را انتخاب کنید و به تمام مراکز خریدی که در آنها امکان فیلم دیدن را دارید دسترسی پیدا کنید. یا اگر دوست دارید با مراکز خریدی که می توانید در آنها پوشاک مربوط به بانوان را تهیه کنید آشنا شوید، می توانید روی این گزینه در فیلتر ویژگی خاص کلیک کنید. 


آیا این مطلب مفید بود؟

سوالی دارید؟
021 9102 4260

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET