کارناوال - راهنمای سفر

در این صفحه می خواهیم به معرفی انواع گزینه های تفریح در باتومی بپردازیم و با تعدادی از مشهورترین مراکز تفریحی این شهر توریستی آشنا شویم. به همین خاطر به سراغ لیستی از تفریحاتی که در باتومی می توان انجام داد رفته ایم تا کار جستجو را برای تان راحت تر کنیم. شما با استفاده از این فهرست می توانید با تفریحات آبی باتومی آشنا شوید، در مورد چرخ و فلک مشهور شهر بدانید و از دیگر مجموعه های تفریحی باتومی اطلاعات مفیدی به دست بیاورید.


آیا این مطلب مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست