کارناوال - راهنمای سفر

نام دبی با تفریح و خوشگذرانی عجین شده است و وجود گزینه های مختلف تفریحی در این شهر باعث شده تا دبی یکی از گزینه های عالی برای سفر محسوب شود. به همین دلیل به سراغ تفریحات مختلفی که در دبی می توان تجربه کرد رفته ایم و فهرستی از آنها را گردهم آورده ایم. فهرستی که به شما کمک می کند با گزینه های مختلف تفریح در دبی آشنا شوید، در مورد تفریحات آبی که در این شهر می توان تجربه کرد بدانید و به لیستی از پارک های آبی و شهربازی های دبی دسترسی داشته باشید. اگر هم دوست دارید در مدت زمان کوتاه تری، به جستجو در میان این فهرست بپردازید و به اطلاعاتی مانند نوع فعالیت، امکانات تفریحی و ویژگی های این جاذبه ها دسترسی داشته باشید، می توانید از بخش فیلترها کمک بگیرید. 

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست