کارناوال - راهنمای سفر

فهرستی که در پیش رو مشاهده می کنید لیست پارک های آبی دبی را شامل می شود و به معرفی تعدادی از بهترین پارک های آبی دبی می پردازد که از جاذبه های خارجی محبوب ایرانی ها به حساب می آید. شما با استفاده از این فهرست می توانید با ویژگی های مختلف این پارک های آبی آشنا شوید، در مورد پوشش در پارک آبی دبی بدانید و از قوانین و امکانات این پارک ها اطلاعات مفیدی به دست بیاورید. پارک های آبی متنوعی که هر کدام امکانات مختص به خود را دارند و تجربه متفاوتی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهند. به عنوان مثال شما در برخی از این مجموعه های تفریحی در کنار انجام فعالیت هایی مانند شنا می توانید به تفریحاتی نظیر حمام آفتاب، شنا با دلفین، موج سواری و... بپردازید و از حضورتان در این پارک های آبی نهایت لذت را ببرید. پس برای اطلاع از اینکه هر مجموعه چه امکانات و تفریحاتی دارد به مطالب مربوط به آن پارک آبی مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق تری به دست آورید. 

علاوه بر این، ساعت کار، هزینه و زمان پیشنهادی بازدید که در هر مطلب به آن اشاره شده است، نیز به شما در برنامه ریزی بهتر و دقیق تر از بازدید از این جاذبه ها کمک می کند. همچنین با تماشای عکس هایی که برای هر کدام از این پارک های آبی ارائه شده است، می توانید تا حدی با تجهیزات و فضای مجموعه ها آشنا شوید و انتخاب آسان تری داشته باشید. البته اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن در مورد امکانات تفریحی، ویژگی ها و نوع فعالیت در پارک های آبی دبی بدانید، می توانید به سراغ بخش فیلترها بروید. با استفاده از بخش فیلترها می توانید جستجوی تان را محدود و بر اساس نیازتان تنظیم کنید تا جاذبه های مورد نظر شما به صورت لیستی منظم برای تان نمایش داده شود. 

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست