Júnior Braz

معرفی، نقد و بررسی و خرید آنلاین بلیت تفریحات

دبی رو بگرد :)

امتیاز کارناوال

4.5

دبی، جاده شیخ زاید، رو به روی جبل علی

امتیاز کاربران: 4.3 از 5 رای


مدت بازدید: 

4 تا 5 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز دوشنبه 10:00 صبح تا 18:00

هزینه: 

2,006,000 تومان

دبی، جاده شیخ زاید، پارک و استراحتگاه دبی، پارک بالیوود


مدت بازدید: 

4 تا 5 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز دوشنبه 14:00 تا 23:00

هزینه: 

1,276,000 تومان

دبی، جاده شیخ زاید، خروجی 11، مجموعه پارک ها و استراحتگاه های دبی، موشن گیت


مدت بازدید: 

3 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز دوشنبه 11:00 ظهر تا 20:00

هزینه: 

2,006,000 تومان

دبی، جاده شیخ محمد بن زاید، سیتی آو عربیا


مدت بازدید: 

3 تا 5 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز دوشنبه تعطیل

هزینه: 

2,181,000 تومان

امتیاز کارناوال

4.3

ابوظبی، جزیره یاس

امتیاز کاربران: 4.7 از 5 رای


مدت بازدید: 

4 تا 7 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز دوشنبه 11:00 ظهر تا 20:00

هزینه: 

2,152,000 تومان

نام دبی با تفریح و خوشگذرانی عجین شده است و در هر گوشه از این شهر می توان گزینه های متنوع و جذابی برای تفریح پیدا کرد. یکی از این گزینه های جذاب، شهربازی های معروف دبی است که با تم های مختلف خود هر ساله گردشگران بسیاری را از تمام نقاط دنیا به سوی خود جذب می کنند. به همین خاطر به سراغ تعدادی از بهترین شهربازی های دبی رفتیم تا آنها را به شما معرفی کنیم و لیستی از شهربازی های مشهور این شهر در اختیارتان قرار دهیم. شما با استفاده از این لیست می توانید در کنار آشنایی با شهربازی های مهم دبی، به اطلاعاتی مانند آدرس، هزینه، ساعت کار، بخش ها و امکانات این جاذبه ها دسترسی پیدا کنید و مقایسه بهتری بین آنها انجام دهید. به عنوان مثال با بررسی بخش های مختلف هر کدام از این شهربازی ها، متوجه می شوید امکان استفاده از چه وسایل بازی یا تفریحاتی را در هر کدام از آنها دارید و به این ترتیب بر اساس علاقه تان، شهربازی دلخواه خود را انتخاب کنید. 

حال اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن و بدون بررسی تک تک جاذبه ها در مورد نوع فعالیت و ویژگی های این شهربازی ها بدانید، تنها کافی ست سری به بخش فیلترها بزنید. مثلا اگر دوست دارید با جاذبه هایی آشنا شوید که امکان تماشای فیلم در آنها داشته باشید، باید به سراغ فیلتر نوع فعالیت بروید و روی گزینه تماشای فیلم کلیک کنید. یا اگر علاقه دارید در مورد شهربازی هایی بدانید که بخش مخصوص کودکان نیز دارند باید به سراغ فیلتر ویژگی های خاص بروید و گزینه مخصوص کودکان را انتخاب کنید. 

در نهایت اینکه این فهرست و فیلترها به شما کمک می کند برنامه ریزی دقیقی برای زمان حضورتان در شهر دبی داشته باشید و تا جای ممکن در وقت تان صرفه جویی کنید. 


آیا این مطلب مفید بود؟

سوالی دارید؟
021 9102 4260

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET