کارناوال - راهنمای سفر

نام گیلان با طبیعت گردی گره خورده است و بسیاری از گردشگران برای لذت بردن از جاذبه های طبیعی گیلان راهی این استان می شوند. موضوعی که باعث شد به سراغ تعدادی از مشهورترین گزینه های طبیعت گردی در گیلان برویم و فهرستی از این جاهای دیدنی را گردهم آوریم. لیستی که انتخاب های متنوعی از آبشار و روستاهای گیلان تا جاده ها و سواحل گیلان را پیش روی شما قرار می دهد و شما را برای سفر بعدی به این خطه زیبا آماده می کند. پس همراه کارناوال شوید تا گشتی در طبیعت گیلان بزنیم و پرده از زیبایی های آن برداریم. 

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست