کارناوال - راهنمای سفر

دره های ایران را می‌شناسید؟

کشورمان ایران دارای دو رشته کوه اصلی البرز و زاگرس است که یکی در غرب و دیگری در شمال قرار دارد. تنگه های ایران که یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین مقاصد برای سفرهای طبیعت‌گردی هستند در دل این دو رشته کوه قرار دارند. برخی ازین دره ها که به عنوان دره های فنی ایران شناخته می‌شوند بسیار خطرناک و مرگ بار هستند و تنها افراد حرفه‌ای می‌توانند با تجهیزات کافی از آن ها عبور کنند، در واقع می‌توان گفت که دره های جنوب ایران جز صعب العبورترین ها هستند. اگر می‌خواهید با اسامی دره های ایران آشنا شوید و معروف ترین دره های ایران را بشناسید با کارناوال همراه شوید.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست