کارناوال - راهنمای سفر

کویر های بکر ایران را بشناسید!

ایران کشوری است با اقلیم نیمه خشک که در بخش مرکزی آن بیابان های ایران قرار دارند. در بخش‌هایی ازین بیابان‌ها نیز دیدنی‌های زیبایی به نام کویر وجود دارد، بله کویر های دیدنی ایران در بخش مرکزی این کشور پهناور قرار گرفته‌اند و میان دو دشت لوت و دشت کویر به صورت پراکنده قرار دارند. کویر در فصول سرد مقصدی جذاب برای سفر است و شاید برای تان سوال باشد که کویر های تفریحی ایران کجا هستند؟ برای پاسخ به این سوال تلاش کرده‌ایم تا کویرهای زیبای ایران را با نحوه دسترسی، هزینه استفاده از تفریحات و ... به شما معرفی کنیم. همراه کارناوال باشید.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست