کارناوال - راهنمای سفر

کاخ های استانبول در میان جاذبه های مشهور این شهر توریستی قرار دارند و گردشگران بسیاری در سفرشان به این شهر از کاخ های تاریخی استانبول دیدن می کنند. به همین خاطر به سراغ تعدادی از کاخ های معروف استانبول رفته ایم تا با معرفی آنها، انتخاب از بین گزینه های مختلف را برای تان ساده تر کنیم. شما با استفاده از فهرست پیش رو می توانید با کاخ های دیدنی استانبول آشنا شوید و به اطلاعاتی مانند مسیر دسترسی، ساعت کار، هزینه ورودی، امکانات و ... این بناهای تاریخی دسترسی پیدا کنید. پس همراه ما باشید تا سفری جذاب به تاریخ استانبول داشته باشیم. 

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست