کارناوال - راهنمای سفر

با موزه های دیدنی استانبول آشنا هستید؟

فهرست پیش رو لیستی از موزه های استانبول را در اختیارتان قرار می دهد و به معرفی آنها می‌پردازد. جستجو در این فهرست به شما کمک می‌کند تا با تعدادی از بهترین موزه های استانبول آشنا شوید و در مورد آنها اطلاعات مفیدی به دست بیاورید. ساعت بازدید، هزینه ورودی، آدرس و نقشه، بخش های مختلف و آثار به نمایش درآمده از جمله اطلاعاتی ست که در این مطالب به آنها اشاره شده است. این اطلاعات به شما اجازه می‌دهد این موزه های معروف استانبول را با هم مقایسه و در نهایت گزینه دلخواه‌تان برای بازدید را انتخاب کنید.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست