کارناوال - راهنمای سفر

از گزینه های تفریح در استانبول، گشت و گذار در پارک ها و مجموعه های مختلف تفریحی شهر است که برخی از آنها در میان جاذبه های گردشگری مهم استانبول قرار دارند. به همین جهت به سراغ بهترین پارک های استانبول رفته ایم تا با انواع مختلف آن ها مانند پارک های شهری، پارک های آبی و آکواریوم های استانبول آشنا شویم و اطلاعات جذاب و مفیدی در مورد هر یک به دست بیاوریم. اطلاعاتی مانند آدرس، ساعت بازدید، تفریحات و امکانات که به شما کمک می کند به بررسی دقیق تر این جاذبه ها بپردازید و آنها را با هم مقایسه کنید. به عنوان مثال با بررسی بخش ها و تفریحات مختلف هر کدام از این پارک ها و مجموعه های تفریحی، متوجه می شوید امکان استفاده از چه وسایل بازی یا تفریحاتی را در هر کدام از آنها دارید و به این ترتیب بر اساس علاقه تان، جاذبه دلخواه خود را انتخاب کنید. 

حال اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن و بدون بررسی تک تک جاذبه ها در مورد نوع فعالیت و ویژگی های این پارک ها بدانید، تنها کافی ست سری به بخش فیلترها بزنید. مثلا اگر دوست دارید با مجموعه هایی آشنا شوید که امکان پیاده روی هم در آنها داشته باشید، باید به سراغ فیلتر نوع فعالیت بروید و روی گزینه پیاده روی کلیک کنید. یا اگر علاقه دارید در مورد پارک ها و مجموعه هایی بدانید که بخش ویژه کودکان نیز دارند باید به سراغ فیلتر ویژگی های خاص بروید و گزینه مخصوص کودکان را انتخاب کنید. 

در نهایت اینکه این فهرست و فیلترها به شما کمک می کند برنامه ریزی دقیقی برای زمان حضورتان در شهر استانبول داشته باشید و تا جای ممکن در وقت تان صرفه جویی کنید. 

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست