کارناوال - راهنمای سفر

نام کیش با تفریح و خوشگذرانی عجین شده است و وجود گزینه های مختلف تفریحی در این شهر باعث شده تا کیش یکی از گزینه های عالی برای سفر محسوب شود. به همین دلیل به سراغ تفریحات مختلفی که در این جزیره می توان تجربه کرد رفته ایم و فهرستی از آنها را گردهم آورده ایم. لیستی که به شما کمک می کند با گزینه های مختلف تفریح در کیش آشنا شوید، در مورد تفریحات آبی که در این شهر می توان تجربه کرد بدانید و به لیستی از جاهای تفریحی کیش دسترسی داشته باشید. شما همچنین با جستجو در این فهرست می توانید در مورد ساعت کار این جاذبه های تفریحی، هزینه های ورودی، هزینه بازی ها و آدرس آنها بدانید و گزینه مورد علاقه تان را با دقت بیشتری انتخاب کنید. 

البته اگر می خواهید در کمترین زمان و بدون اینکه تک تک جاذبه ها را بررسی کنید، با تفریحات و امکانات هر کدام از آنها آشنا شوید، تنها کافی ست به سراغ بخش فیلترها بروید. در این بخش شما می توانید با استفاده از فیلترهای نوع فعالیت، امکانات تفریحی و و ویژگی های خاص، گزینه های مورد نیازتان را انتخاب کنید و به لیستی از جاذبه های مربوط به آنها دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال اگر به غواصی در کیش علاقه دارید می توانید به بخش نوع فعالیت در فیلترها بروید، گزینه غواصی را انتخاب کنید و با تمام جاذبه هایی که در آنها این امکان را در آن دارید آشنا شوید. یا اگر دوست دارید در مورد جاذبه هایی بدانید که امکان شرکت در جُنگ های شادی را به شما می دهد، می توانید این گزینه را از بخش امکانات تفریحی انتخاب کنید.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست