کارناوال - راهنمای سفر

یکی از جذابیت های سفر به شهر کوالالامپور، مراکز خرید مشهور آن است که با کیفیت و تنوع بالای خود توانسته اند نظر گردشگران بسیاری را به خود جلب کنند. به همین جهت به سراغ تعدادی از مراکز خرید کوالالامپور رفته ایم تا با معرفی آنها به صورت اجمالی، به شما برای انتخاب آسان تر و مناسب تر کمک کنیم. لیست پیشنهادی ما علاوه بر معرفی مراکز خرید کوالالامپور مالزی، اطلاعاتی نظیر مسیر دسترسی، ساعت بازدید، سطح هزینه، امکانات و ... این مراکز خرید را در اختیارتان می گذارد و توضیحاتی در مورد اینکه از مالزی چی بخریم به شما می دهد. 


آیا این مطلب مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست