کارناوال - راهنمای سفر

استان لرستان یکی از مقاصد محبوب طبیعت گردی در ایران به حساب می آید و تعدادی از بی نظیرترین جاذبه های طبیعی کشورمان را در خود جای داده است. به همین خاطر سعی کرده ایم در این صفحه به معرفی تعدادی از بهترین جاذبه های طبیعی لرستان بپردازیم و گشتی در طبیعت لرستان زیبا بزنیم. جستجو در این صفحه و منوهای آن به شما این امکان را می دهد تا با گزینه های مختلف طبیعت گردی در لرستان مانند آبشارها، تنگه ها و دره های استان بیشتر آشنا شوید و بتوانید برای سفر بعدی تان به این خطه زیبا برنامه ریزی بهتری داشته باشید. 

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست