کارناوال - راهنمای سفر

در کنار زیارت و خرید در مشهد، گزینه های متعدد دیگری برای گردش در شهر وجود دارد که بسیاری از ما از وجود آنها اطلاعی نداریم. به همین خاطر در کارناوال به سراغ مکانهای تفریحی مشهد رفته ایم تا پایتخت معنوی ایران را از این جنبه نیز به شما معرفی کنیم. شما با استفاده از فهرست پیش رو می توانید با گزینه های مختلف تفریح در مشهد آشنا شوید و در مورد هر کدام از آنها اطلاعات مختلفی مانند ساعت کار، آدرس، هزینه، امکانات و ... به دست بیاورید. اطلاعاتی که به شما کمک می کند این مجموعه های تفریحی را با هم مقایسه کنید و در نهایت به گزینه مناسب و دلخواه تان برسید. 

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست