کارناوال - راهنمای سفر

آنچه در فهرست پیش رو مشاهده می کنید، فهرستی از بناهای تاریخی تفلیس است و به معرفی آنها می پردازد. شما با جستجو در این صفحه می توانید با تعدادی از بناهای مذهبی و تاریخی تفلیس مانند مسجد قدیمی و کلیساهای تاریخی تفلیس آشنا شوید و یا در مورد موزه های تاریخی شهر اطلاعات جذابی به دست بیاورید. اگر هم به حمام های سنتی تفلیس علاقه دارید یا دوست دارید دیگر مکان های تاریخی این شهر را بیشتر بشناسید، می توانید از اطلاعات این صفحه استفاده کنید. پس همراه کارناوال بمانید و با جستجو در منوهای این صفحه با فهرست بناهای تاریخی تفلیس بیشتر آشنا شوید. 

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست