کارناوال - راهنمای سفر

برای تفریح در تفلیس کجا بریم؟

این سوالی‌ست که هر گردشگری پیش از سفرش به تفلیس از خود می‌پرسد و می‌خواهد مکان های تفریحی تفلیس را بشناسد، با جاذبه های گردشگری تفلیس آشنا باشد و برنامه خوبی برای سفر خود طرح‌ریزی کند. در همین راستا کارناوال، به راهنمایی مسافران گرجستان و تفلیس پرداخته و لیست جاهای دیدنی تفلیس را تهیه کرده است تا به شما در سفر به این شهر زیبای گرجستان، که عنوان پایتختی کشور را نیز دارد کمک کند. مکان های دیدنی تفلیس بسیار زیاد هستند و از آن جایی که این شهر، پایتختی را نیز از آن خود دارد، بیشتر مورد توجه قرار گرفته و مکان‌های تفریحی زیادی در این شهر برپا شده است تا گشت و گذاری دلپذیر برای مسافران رقم بزند. طبیعت اطراف این شهر هم بسیار تماشایی‌ست و توجه گردشگران و مردم شهر را برای سپری کردن اوقات فراغت به خود جلب می‌کند. برای آشنایی با تمام این اماکن دیدنی تفلیس پیشنهاد می‌کنیم کارناوال را همراهی کنید و به لیست جاهای دیدنی تفلیس توجه داشته باشید.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست