کارناوال - راهنمای سفر

برای شما که دوست دارید با بناهای تاریخی تهران بیشتر آشنا شوید، لیستی از بهترین جاذبه های تاریخی پایتخت را کنار هم آورده ایم. شما با جستجو در این صفحه و منوهای آن می توانید در مورد معروف ترین مکان های تاریخی تهران بدانید، با تعدادی از زیباترین خانه های قدیمی پایتخت آشنا شوید و سری به موزه های تاریخی این شهر بزنید. البته این تمام مواردی نیست که شما با جستجو در این صفحه می توانید به آن دسترسی داشته باشید. کارناوال در این بخش به بررسی بناهای تاریخی دوره قاجار در تهران نیز پرداخته و تعدادی از مشهورترین بناهای مذهبی پایتخت و بسیاری موارد دیگر را نیز به شما معرفی کرده است.

همچنین با استفاده از این لیست می توانید به اطلاعات مهم این جاذبه ها مانند آدرس، ساعت بازدید، تاریخچه و ... دسترسی پیدا کنید و از این طریق برنامه ریزی خوبی برای بازدید از آنها داشته باشید. به عنوان مثال با استفاده از اطلاعات ساعت کار، که در هر مطلب به آن اشاره شده است، می توانید برنامه دقیقی برای سرزدن به این جاذبه ها بچینید و زمان کافی برای بازدید از آنها کنار بگذارید.

از طرف دیگر اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن و بدون اینکه به بررسی تک تک این جاذبه ها بپردازید در مورد نوع فعالیت و ویژگی هر کدام از آنها بدانید، تنها کافی ست سری به بخش فیلترها بزنید. مثلا اگر علاقه دارید با بناهای تاریخی آشنا شوید که امکان موزه گردی نیز دارند، می توانید به سراغ فیلتر نوع فعالیت بروید و روی گزینه موزه گردی کلیک کنید؛ به این صورت لیستی از جاذبه هایی که این امکان را دارند برای شما به نمایش درمی آید. یا اگر می خواهید در مورد جاذبه هایی بدانید که به عنوان بهترین مکان های تاریخی برای گرفتن سلفی در تهران شناخته می شوند، باید به بخش ویژگی های خاص بروید و گزینه بهترین مکان برای سلفی را انتخاب کنید. 

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست