کارناوال - راهنمای سفر

آنچه در فهرست پیش رو مشاهده می کنید، لیستی از بهترین پارک های جنگلی تهران است و به معرفی آنها می پردازد. شما با استفاده از این فهرست می توانید با پارک های جنگلی معروف تهران آشنا شوید و در مورد دیدنی ها، مسیر دسترسی، مدت پیشنهادی بازدید و امکانات هر کدام از آنها اطلاعات مفید و خوبی به دست بیاورید. اگر هم می خواهید در مدت زمان کوتاهی به اطلاعاتی مانند نوع فعالیت و ویژگی های این پارک های دیدنی تهران دسترسی داشته باشید می توانید از بخش فیلترها کمک بگیرید. 

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست